Brass Band

 

Aby zapewnić oprawę muzyczną w jeszcze lepszej jakości,proponujemy państwu „rozbudowanie Deluxów” o sekcję dęta (trąbka, puzon, sax tenorowy).

Gatunki muzyczne takie jak pop, rytmy latynoamerykańskie, jazz czy polska muzyka rozrywkowa z elementami folkloru z sekcją dętą nabierają rasowego i właściwego sobie brzmienia,stanowią balsam dla uszu nie tylko dla wymagających melomanów a co najważniejsze -porywają  wszystkich do tańca.

Utwory zaaranżowane i wykonywane z muzykami grającymi na instrumentach dętych nadają imprezie (każdego rodzaju) wyjątkowości, szlachetności…..a dla organizatora balu,wesela czy bankietu stanowią powód do dumy  i świadczą o jego wrażliwości na sztukę wyższą.

Udział muzyków z sekcji dętej może wypełnić cały czas trwania imprezy lub czasowo dla podkreślenia chwili lub nadania odpowiedniego klimatu muzycznego z danej epoki. Zachęcamy do wysłuchania utworów zagranych przez nas wraz z sekcja dęta.

Wszelkie inne informacje odnośnie „opcji z   dęciakami”  uzyskają państwo  telefonicznie lub mailowo.

 

[audio:http://deluxealive.pl/wp-content/uploads/2011/04/Superstition.mp3|titles=Superstition] [audio:http://deluxealive.pl/wp-content/uploads/2011/04/Do-nieba.mp3|titles=Do nieba] [audio:http://deluxealive.pl/wp-content/uploads/2011/04/Lets-get-loud.mp3|titles=Let’s Get Loud ] [audio:http://deluxealive.pl/wp-content/uploads/2011/04/Kasztany.mp3|titles=Kasztany] [audio:http://deluxealive.pl/wp-content/uploads/2011/04/Unchain-my-heart.mp3|titles=Unchain My Heart] [audio:http://deluxealive.pl/wp-content/uploads/2013/07/01.O-mnie-sie-nie-martw-2.mp3|titles=O mnie się nie martw]